Chraňte svůj WEB

Aby nebyl nedůvěryhodný

Již od roku 2018 jsou weby fungující pouze na HTTP, tedy bez SSL certifikátu, označeny za nedůvěryhodné. Prohlížeče (například Google Chrome) označí web za nedůvěryhodný, jiné prohlížeče návštěvníka na web vůbec nepustí.

Aby návštěva Vašeho webu neskončila dříve, než začala.

Nenechte návštěvníky Vašeho webu vystrašit upozorněním, že Váš web je nedůvěryhodný a že se můžete pokusit odcizit návštěvníkovy údaje - třeba hesla nebo čísla platebních karet. Toto čeká návštěvníky Vašeho webu pokud máte špatný nebo žádný SSL certifkát. Nebojte, společně to dáme rychle do pořádku. 

browser bar

Proč je SSL certifikát nutnost?

Certifikát garantuje návštěvníkům Vašeho webu, že mohou bezpečně zadávat své osobní údaje, potvrdí důvěryhodnost Vašeho webu a v neposlední řadě Vám pomůže dostat se výš ve výsledcích vyhledávání. Přechod k zabezpečenému webu je rychlý a jednoduchý, si zakoupit certifikát a nechat jej odborně nainstalovat. Vše Vám provedeme na klíč během několika hodin. Díky certifikátu od nás cháníte data svá i svých zákazníků. Zlepšíte SEO svého webu. Google vás odmění lepšími výsledky ve vyhledávání. Uživatelé ocení váš profesionální přístup k podnikání.

650

nainstalovaných SSL certifikátů

30%

lepší pozice ve vyhledávačích

24/7

technická podpora k dispozici

1

kontkatní osoba se kterou vše vyřešíte

Každý uvidí, zda máte zabezpečený web

Google zvýhodňuje ve vyhledávání weby, které používají zabezpečený protokol HTTPS. Stránky bez HTTPS bude v prohlížeči Chrome označuje jako Nezabezpečené. Poznáte to tak, že u webu není v panelu adresy zámek. Některé prohlížeče (například Google Chrome nebo Safari) nemusí uživatele na Váš web ani pustit. Určitě se Vám stalo, že jste šli na nějaký web a zobrazilo se Vám varování, že se může jednat o nebezpečný web. Takovéto první setkání s potenciálním klientem určitě nechcete. 

JAK SSL CERTIFIKÁT FUNGUJE?

Tok dat na internetu probíhá pokaždé, když si prohlížíte libovolnou stránku nebo třeba sledujete video. Váš prohlížeč a server, kde je web uložen, si mezi sebou posílají všechna data – o prohlížeči, nastavení, jazyku, ale i co všechno na webu provedete, kde kliknete a co zadáte. Právě toto je citlivé místo, kde může třetí strana “špehovat” veškerá data. Tomuto riziku je nutné předejít, proto je nutné pořídit Vašemu webu “identifikační průkaz” neboli SSL certifikát. SSL certifikát je identifikační průkaz serveru, kde je uložena webová prezentace. Po ověření serveru si můžete být jistí, že žádná třetí strana není schopná sledovat a zneužít údaje, které na webu vyplníte. Jakmile Váš SSL certifikát nainstalujeme, zobrazí se u Vašeho webu zelený zámeček a komunikace mezi Vašimi návštěvníky a Vaším webem bude šifrovaná.

Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Kontakty
info@l-marketing.cz

+420 603 385 546

Adresa

Prokopova 148/15

Praha 3 - Žižkov

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

08:00 - 17:00